Kina Furnizuesi i makinerive të derdhur me injeksion me kosto të ulët

Makinat e derdhjes me injeksion PET

» Makinat e derdhjes me injeksion PET

FLS-400-PET 400 ton Makina derdhur me injeksion PET me performancë të lartë

China Ningbo FLYSE Plastic Machinery është furnizues profesional i 400 Ton high performance PET plastic injection molding machines with good price. This high performance PET injection machine is specially designed for small-mid sizes pet preforms fabricating. Aplikohet sistemi servo.

  • Forca shtrënguese: 400 Tonazhi / 4000kN
  • Pesha teorike e gjuajtjes: 2050g/3160 g (Vidë speciale PET)
  • Distanca e shiritit të lidhjes: 720×720
  • Fuqia e motorit:49.5Kw/60.3
hetim
  • Specifikimet
Model Njësia FLS-400 PET
Vlerësimi ndërkombëtar i madhësisë
Njësia e injektimit A2000 A3100
Diametri i vidës mm 82 95
Raporti i vidhos L/D L/D 24∶1 24∶1
Vëllimi teorik i shkrepjes cm³ 2000 3100
Pesha e gjuajtur g 2050 3160
Shkalla e injektimit g/s
Presioni i injektimit Mpa 132 133
Njësia shtrënguese
Forca shtrënguese KN 4000
Goditja e hapjes mm 730
Hapësira midis shufrave të lidhjes(H×V) mm 720*720
Lartësia maksimale e kallëpit mm 830
Lartësia minimale e mykut mm 280
Goditja e ejektorit mm 230
Numrat e ejektorit mm
Forca ejektorit mm 180
Të tjerët
Shtypja maksimale e pompës Bar 16 16
Fuqia e makinës Kw 55.5 79.6
Kapaciteti i ngrohjes Kw 49.5 60.3
Dimensionet e makinës m 8.9(9.2)1.95*2.5
Pesha e makinës t 15 16.5
KATEGORIA DHE Etiketat:
Makinat e derdhjes me injeksion PET

Formulari i Kërkimit ( ne do t'ju kthejmë sa më shpejt të jetë e mundur )

Emri:
*
Email:
*
Mesazh:

Verifikimi:
5 + 5 = ?

Ndoshta edhe ju pëlqen

Shërbimi
Flyse Bëni ëndrrat tuaja të Fluturojnë! Skanoni atë, Flisni për më mirë