Kina Furnizuesi i makinerive të derdhur me injeksion me kosto të ulët

Makinat e derdhjes me injeksion PET

» Makinat e derdhjes me injeksion PET

FLS-480-PET 480 ton Makina të forta të fuqishme për derdhje me injeksion PET

China Ningbo FLYSE Plastic Machinery është furnizues profesional i 400 Ton makina të forta të forta të derdhjes me injeksion plastik PET me çmim të mirë. Kjo makineri e fuqishme me injeksion PET me performancë të lartë është projektuar posaçërisht për prodhimin e paraformave të kafshëve shtëpiake me përmasa të vogla deri në mes të mëdha.. Aplikohet sistemi servo.

  • Forca shtrënguese: 480 Tonazhi / 4800kN
  • Pesha teorike e gjuajtjes: 2050g/3160 g (Vidë speciale PET)
  • Distanca e shiritit të lidhjes: 780× 780
  • Fuqia e motorit:55.5Kw / 79.6 Kw
hetim
  • Specifikimet
Model Njësia FLS-480 PET
Vlerësimi ndërkombëtar i madhësisë
Njësia e injektimit A2000 A3100
Diametri i vidës mm 82 95
Raporti i vidhos L/D L/D 24∶1 24∶1
Vëllimi teorik i shkrepjes cm³ 2000 3100
Pesha e gjuajtur g 2050 3160
Shkalla e injektimit g/s
Presioni i injektimit Mpa 132 133
Njësia shtrënguese
Forca shtrënguese KN 4800
Goditja e hapjes mm 770
Hapësira midis shufrave të lidhjes(H×V) mm 780*780
Lartësia maksimale e kallëpit mm 830
Lartësia minimale e mykut mm 380
Goditja e ejektorit mm 250
Numrat e ejektorit mm
Forca ejektorit mm 180
Të tjerët
Shtypja maksimale e pompës Bar 16 16
Fuqia e makinës Kw 55.5 79.6
Kapaciteti i ngrohjes Kw 49.5 60.3
Dimensionet e makinës m 9.8(10,5) 1,95*2,5
Pesha e makinës t 17 18
KATEGORIA DHE Etiketat:
Makinat e derdhjes me injeksion PET

Formulari i Kërkimit ( ne do t'ju kthejmë sa më shpejt të jetë e mundur )

Emri:
*
Email:
*
Mesazh:

Verifikimi:
0 + 8 = ?

Ndoshta edhe ju pëlqen

Shërbimi
Flyse Bëni ëndrrat tuaja të Fluturojnë! Skanoni atë, Flisni për më mirë